JVC BN-VM200, BN-VM200UE, LY34416-001B, BN-VM200U, BN-VM200US yhteensopiva akku 750 mAh
calcActive())">
JVC BN-VM200, BN-VM200UE, LY34416-001B, BN-VM200U, BN-VM200US yhteensopiva akku 750 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JVC kameroiden kanssa:
GZ-MC200EX GZ-MC200 GZ-MC100U GZ-MC500EK GZ-MC100US GZ-MC100EK GZ-MC200E GZ-MC500U GZ-MC500US GZ-MC500 GZ-MC100EX GZ-MC100 GZ-MC200U GZ-MC500EX GZ-MC200USTämä akku korvaa ainakin seuraavat JVC alkuperäisakut:BN-VM200 BN-VM200UE LY34416-001B BN-VM200U BN-VM200US
In stock
- SKU
- CS-JVM200
18,95 €
Kuvaus / JVC BN-VM200, BN-VM200UE, LY34416-001B, BN-VM200U, BN-VM200US yhteensopiva akku 750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-JVM200 |
|---|---|
| EAN | 4894128004530 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 58.40 x 40.50 x 8.00mm |
| Korvaa | BN-VM200 / BN-VM200UE / LY34416-001B / BN-VM200U / BN-VM200US |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 5.55Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review