JVC BN-VG138, BN-VG138EU, BN-VG138US akku 4450 mAh
calcActive())">
JVC BN-VG138, BN-VG138EU, BN-VG138US akku 4450 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JVC kameroiden kanssa:
GZ-E10, GZ-E100, GZ-E200Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JVC kameran alkuperäisakut:BN-VG138 BN-VG138EU BN-VG138US
In stock
- SKU
- CS-JVG138MC
34,95 €
Kuvaus / JVC BN-VG138, BN-VG138EU, BN-VG138US akku 4450 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-JVG138MC |
|---|---|
| EAN | 4894128077572 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 42.56 x 30.48 x 46.21mm |
| Korvaa | BN-VG138 / BN-VG138EU / BN-VG138US |
| Kapasiteetti (mAh) | 4450mAh / 16.47Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review