JVC BN-VF733, BN-VF733U, BN-VF733US, LY34647-002B yhteensopiva akku 3300 mAh
calcActive())">
JVC BN-VF733, BN-VF733U, BN-VF733US, LY34647-002B yhteensopiva akku 3300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JVC kameroiden kanssa:
GR-D240 GR-D246 GR-D247 GR-D250 GR-D250U GR-D250US GR-D270 GR-D270US GR-D271 GR-D271US GR-D275 GR-D275US GR-D29 GR-D290 GR-D290AC GR-D290AH GR-D290US GR-D295 GR-D295US GR-DF420 GR-DF430 GR-DF430US GR-DF450 GR-DF450US GR-DF470 GR-DF470US GR-DF540 GR-DF550 GR-DF550US GR-DF565 GR-DF570 GR-DF590 GR-X5 GR-X5E GR-X5US GZ-D240 GZ-D270 GZ-DF420 GZ-DF470 GZ-MG20 GZ-MG30 GZ-MG30U GZ-MG40 GZ-MG50Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JVC alkuperäisakut:BN-VF733 BN-VF733U BN-VF733US LY34647-002B
In stock
- SKU
- CS-JVF733U
28,95 €
Kuvaus / JVC BN-VF733, BN-VF733U, BN-VF733US, LY34647-002B yhteensopiva akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-JVF733U |
|---|---|
| EAN | 4894128004677 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 58.47 x 40.78 x 37.11mm |
| Korvaa | BN-VF733 / BN-VF733U / BN-VF733US / LY34647-002B |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 24.42Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review