JVC BN-VF707, BN-VF707U, BN-VF707US, LY34647-002B yhteensopiva akku 700 mAh
calcActive())">
JVC BN-VF707, BN-VF707U, BN-VF707US, LY34647-002B yhteensopiva akku 700 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JVC kameroiden kanssa:
GR-D240 GR-D246 GR-D247 GR-D250 GR-D250U GR-D250US GR-D270 GR-D270US GR-D271US GR-D275 GR-D275US GR-D290 GR-D290AC GR-D290AH GR-D290US GR-D295US GR-DF420 GR-DF430US GR-DF450US GR-DF470 GR-DF470US GR-DF550US GR-DF565 GR-DF570 GR-DF590 GR-X5 GR-X5US GZ-D240 GZ-D270 GZ-DF420 GZ-DF470 GZ-MG30U GZ-MG40ACTämä akku korvaa ainakin seuraavat JVC alkuperäisakut:BN-VF707 BN-VF707U BN-VF707US LY34647-002B
In stock
- SKU
- CS-JVF707U
18,95 €
14,95 €
Kuvaus / JVC BN-VF707, BN-VF707U, BN-VF707US, LY34647-002B yhteensopiva akku 700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-JVF707U |
|---|---|
| EAN | 4894128004561 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 41.00 x 37.12 x 22.67mm |
| Korvaa | BN-VF707 / BN-VF707U / BN-VF707US / LY34647-002B |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 5.18Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review