Juniper Mesa 2 akku 13600mAh
calcActive())">
Juniper Mesa 2 akku 13600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-JUP700XL
91,95 €
Kuvaus / Juniper Mesa 2 akku 13600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-JUP700XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130710 |
| Korvaa | 25260 |
| Kapasiteetti (mAh) | 13600mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 76.14 x 75.32 x 20.36mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review