JDSU Smartclass E1 2M akku 3500mAh
calcActive())">
JDSU Smartclass E1 2M akku 3500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JDSU mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-JDM100SL
55,95 €
Kuvaus / JDSU Smartclass E1 2M akku 3500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-JDM100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138488 |
| Korvaa | 21100729 000 / 0718081TPS |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 16.8Wh |
| Mitat | 69.20 x 67.24 x 17.30mm |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review