JDSU Smart OTDR akku 5000mAh
calcActive())">
JDSU Smart OTDR akku 5000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JDSU mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-JDS200SL
68,95 €
Kuvaus / JDSU Smart OTDR akku 5000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-JDS200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137382 |
| Korvaa | 4-JS001P / 636395 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 37Wh |
| Mitat | 103.82 x 61.40 x 12.05mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review