JBL mikrofonin KMC 600 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
JBL mikrofonin KMC 600 yhteensopiva akku 3400mAh
JBL mikrofonin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKMC 600Korvattavat JBL mikrofonin alkuperäisakutTD0535
In stock
- SKU
- CS-JBM600XL
18,95 €
Kuvaus / JBL mikrofonin KMC 600 yhteensopiva akku 3400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL mikrofonin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
More Information
| SKU | CS-JBM600XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183259 |
| Korvaa | TD0535 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 69.00 x 19.30 x 18.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review