JBL Micro akku 700mAh
calcActive())">
JBL Micro akku 700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-JMM100SL
18,95 €
Kuvaus / JBL Micro akku 700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-JMM100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137757 |
| Korvaa | FT453050 / P453048D |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 51.52 x 30.72 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review