JBL langattomien kuulokkeiden UA SPORT / UAONEARBTBK yhteensopiva akku 450mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden UA SPORT / UAONEARBTBK yhteensopiva akku 450mAh
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitUA SPORT UAONEARBTBKKorvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutGSP072035
In stock
- SKU
- CS-JBU100SL
14,95 €
Kuvaus / JBL langattomien kuulokkeiden UA SPORT / UAONEARBTBK yhteensopiva akku 450mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-JBU100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191896 |
| Korvaa | GSP072035 |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Mitat | 37.40 x 20.00 x 7.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review