JBL langattomien kuulokkeiden Tune 750 / Tune 750BTNC yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden Tune 750 / Tune 750BTNC yhteensopiva akku 700mAh
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitTune 750 Tune 750BTNC Tune 700BTKorvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutGSP753030
In stock
- SKU
- CS-JBU750SL
15,95 €
13,95 €
Kuvaus / JBL langattomien kuulokkeiden Tune 750 / Tune 750BTNC yhteensopiva akku 700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-JBU750SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195702 |
| Korvaa | GSP753030 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 31.50 x 29.80 x 8.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review