JBL langattomien kuulokkeiden Live 660 / Live 660NC yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden Live 660 / Live 660NC yhteensopiva akku 750mAh
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitLive 660 Live 660NCKorvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutGSP683331
In stock
- SKU
- CS-JBL660SL
17,95 €
14,95 €
Kuvaus / JBL langattomien kuulokkeiden Live 660 / Live 660NC yhteensopiva akku 750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-JBL660SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181910 |
| Korvaa | GSP683331 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 32.50 x 32.50 x 6.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review