JBL langattomien kuulokkeiden Free / Free X Truly Wireless Headphones yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden Free / Free X Truly Wireless Headphones yhteensopiva akku 1200mAh
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitFree Free X Truly Wireless Headphones Free TrulyKorvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutGSP853450
In stock
- SKU
- CS-JBF100SL
16,95 €
Kuvaus / JBL langattomien kuulokkeiden Free / Free X Truly Wireless Headphones yhteensopiva akku 1200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-JBF100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210351 |
| Korvaa | GSP853450 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 38.00 x 36.50 x 8.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review