JBL langattomien kuulokkeiden Free Charging Case / Free X TWS Charging Case yhteensopiva akku 1350mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden Free Charging Case / Free X TWS Charging Case yhteensopiva akku 1350mAh
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitFree Charging Case Free X TWS Charging CaseKorvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutGSP803450 01
In stock
- SKU
- CS-JBX100SL
19,95 €
Kuvaus / JBL langattomien kuulokkeiden Free Charging Case / Free X TWS Charging Case yhteensopiva akku 1350mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-JBX100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174400 |
| Korvaa | GSP803450 01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Mitat | 51.10 x 33.70 x 7.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review