JBL Everest 300 akku 550mAh / 2.04Wh
calcActive())">
JBL Everest 300 akku 550mAh / 2.04Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL langattomien kuulokkeiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-JBE700SL
19,95 €
Kuvaus / JBL Everest 300 akku 550mAh / 2.04Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
More Information
| SKU | CS-JBE700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136545 |
| Korvaa | P062831-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 550mAh / 2.04Wh |
| Mitat | 30.48 x 29.95 x 6.64mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review