JBL Clip 3, Clip 3AN, Clip 3SAND akku 1000mAh
calcActive())">
JBL Clip 3, Clip 3AN, Clip 3SAND akku 1000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-JMC300SL
18,95 €
17,95 €
Kuvaus / JBL Clip 3, Clip 3AN, Clip 3SAND akku 1000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-JMC300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138310 |
| Korvaa | L0721-LF |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 54.50 x 34.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review