JAY UTE 050 nosturin kauko-ohjaimen akku 700mAh
calcActive())">
JAY UTE 050 nosturin kauko-ohjaimen akku 700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE CNC ohjainten kanssa:
UTE 050UTE050
In stock
- SKU
- CS-JMU050BL
14,95 €
Kuvaus / JAY UTE 050 nosturin kauko-ohjaimen akku 700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-JMU050BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118862 |
| Mitat | 45.30 x 30.95 x 20.90mm |
| Korvaa | 6AAA800 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 5.04Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review