JAY laitteen kaukosäädin Transmitter XDE / UDB2 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
JAY laitteen kaukosäädin Transmitter XDE / UDB2 yhteensopiva akku 700mAh
JAY laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitTransmitter XDE UDB2 UDE Transmitter UWB A001 VUF110Korvattavat JAY laitteen kaukosäädin alkuperäisakutGP70AAAH3TX XDB
In stock
- SKU
- CS-JYF110BL
18,95 €
Kuvaus / JAY laitteen kaukosäädin Transmitter XDE / UDB2 yhteensopiva akku 700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JAY laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
More Information
| SKU | CS-JYF110BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119180 |
| Korvaa | XDB / GP70AAAH3TX |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 44.70 x 21.10 x 19.80 mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review