JAY laitteen kaukosäädin A003 HAS / Modular Industrial Radio Remot yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
JAY laitteen kaukosäädin A003 HAS / Modular Industrial Radio Remot yhteensopiva akku 700mAh
JAY laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitA003 HAS Modular Industrial Radio Remot Remote UDEKorvattavat JAY laitteen kaukosäädin alkuperäisakutUDB2
In stock
- SKU
- CS-JMY003BL
36,95 €
Kuvaus / JAY laitteen kaukosäädin A003 HAS / Modular Industrial Radio Remot yhteensopiva akku 700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JAY laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
More Information
| SKU | CS-JMY003BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146148 |
| Korvaa | UDB2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 96.45 x 39.00 x 25.22mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review