Jabra Pro 900, Pro 920, Pro 923 akku 250mAh / 0.93Wh
calcActive())">
Jabra Pro 900, Pro 920, Pro 923 akku 250mAh / 0.93Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Jabra langattomien kuulokkeiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-JPR920SL
17,95 €
Kuvaus / Jabra Pro 900, Pro 920, Pro 923 akku 250mAh / 0.93Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
More Information
| SKU | CS-JPR920SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106920 |
| Korvaa | AHB5-2229PS |
| Kapasiteetti (mAh) | 250mAh / 0.93Wh |
| Mitat | 31.50 x 20.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review