Jabra langattomien kuulokkeiden Engage 65 convertible / Engage 75 convertible yhteensopiva akku 100mAh
calcActive())">
Jabra langattomien kuulokkeiden Engage 65 convertible / Engage 75 convertible yhteensopiva akku 100mAh
Jabra langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitEngage 65 convertible Engage 75 convertible Engage 65 Engage 75Korvattavat Jabra langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutAHB701718HPJT
In stock
- SKU
- CS-JPE650SL
15,95 €
Kuvaus / Jabra langattomien kuulokkeiden Engage 65 convertible / Engage 75 convertible yhteensopiva akku 100mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Jabra langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-JPE650SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198871 |
| Korvaa | AHB701718HPJT |
| Kapasiteetti (mAh) | 100mAh / 0.38Wh |
| Mitat | 17.20 x 14.50 x 6.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review