Jabra langattomien kuulokkeiden 100-55400000-02 / 100-55400000-60 yhteensopiva akku 60mAh
calcActive())">
Jabra langattomien kuulokkeiden 100-55400000-02 / 100-55400000-60 yhteensopiva akku 60mAh
Jabra langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit100-55400000-02 100-55400000-60 100-55400001-02 100-96600003-02 100-96600003-60 Sport Stereo Sport Wireless Plus Sport Wireless+Korvattavat Jabra langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutAHB390836 B350735 CPL-556 HS-11
In stock
- SKU
- CS-JPR031SL
16,95 €
14,95 €
Kuvaus / Jabra langattomien kuulokkeiden 100-55400000-02 / 100-55400000-60 yhteensopiva akku 60mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Jabra langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-JPR031SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106814 |
| Korvaa | AHB390836, B350735, CPL-556, HS-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 60mAh / 0.22Wh |
| Mitat | 35.80 x 7.50 x 4.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review