Jabra BT3030 akku 100mAh / 0.37Wh
calcActive())">
Jabra BT3030 akku 100mAh / 0.37Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Jabra langattomien kuulokkeiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-JPR030SL
15,95 €
Kuvaus / Jabra BT3030 akku 100mAh / 0.37Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
More Information
| SKU | CS-JPR030SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098737 |
| Korvaa | AHB302323 |
| Kapasiteetti (mAh) | 100mAh / 0.37Wh |
| Mitat | 25.14 x 23.55 x 3.36mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review