Jablotron hälytysjärjestelmien JA-80A yhteensopiva akku 12000mAh
calcActive())">
Jablotron hälytysjärjestelmien JA-80A yhteensopiva akku 12000mAh
Jablotron hälytysjärjestelmien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitJA-80AKorvattavat Jablotron hälytysjärjestelmien alkuperäisakut2CR34615 BAT-80A
In stock
- SKU
- CS-JTS800BT
45,95 €
Kuvaus / Jablotron hälytysjärjestelmien JA-80A yhteensopiva akku 12000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Jablotron hälytysjärjestelmien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
More Information
| SKU | CS-JTS800BT |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158097 |
| Korvaa | 2CR34615 / BAT-80A |
| Kapasiteetti (mAh) | 12000mAh / 72Wh |
| Mitat | 121.60 x 35.80 x 33.00mm |
| Jännite | 6 V |
Stocks
Write Your Own Review