Itowa laitteen kaukosäädin Winner 2G Version 2 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Itowa laitteen kaukosäädin Winner 2G Version 2 yhteensopiva akku 2000mAh
Itowa laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitWinner 2G Version 2Korvattavat Itowa laitteen kaukosäädin alkuperäisakutBT3613MH2
In stock
- SKU
- CS-IBT616BL
36,95 €
Kuvaus / Itowa laitteen kaukosäädin Winner 2G Version 2 yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Itowa laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
More Information
| SKU | CS-IBT616BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172000 |
| Korvaa | BT3613MH2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 61.40 x 49.50 x 22.30mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review