HYT TB75, TC-446, TC-500 akku 1200mAh / 7.20Wh
calcActive())">
HYT TB75, TC-446, TC-500 akku 1200mAh / 7.20Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HYT radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HTC500TW
25,95 €
Kuvaus / HYT TB75, TC-446, TC-500 akku 1200mAh / 7.20Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-HTC500TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077381 |
| Korvaa | BH1104 / BH1301 / BH1106 / BH1302 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 99.34 x 53.72 x 32.84mm |
| Jännite | 6 V |
Stocks
Write Your Own Review