HYT PT580 akku 2500mAh / 18.50Wh
calcActive())">
HYT PT580 akku 2500mAh / 18.50Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HTC807TW
40,95 €
Kuvaus / HYT PT580 akku 2500mAh / 18.50Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-HTC807TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142720 |
| Korvaa | BL2505 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 114.05 x 55.68 x 24.52mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review