HyperX langattomien kuulokkeiden Cloud Flight / Cloud Alpha yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
HyperX langattomien kuulokkeiden Cloud Flight / Cloud Alpha yhteensopiva akku 1500mAh
HyperX langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCloud Flight Cloud Alpha Cloud Flight S Cloud Flight Wireless Cloud IIKorvattavat HyperX langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutPL644050
In stock
- SKU
- CS-HPX702SL
16,95 €
14,95 €
Kuvaus / HyperX langattomien kuulokkeiden Cloud Flight / Cloud Alpha yhteensopiva akku 1500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HyperX langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
More Information
| SKU | CS-HPX702SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184317 |
| Korvaa | PL644050 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 51.80 x 40.00 x 7.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review