Husqvarna ruohonleikkurin GSM-GPS / Modul-B yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Husqvarna ruohonleikkurin GSM-GPS / Modul-B yhteensopiva akku 900mAh
Husqvarna ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGSM-GPS Modul-BKorvattavat Husqvarna ruohonleikkurin alkuperäisakut535 0636-01 535 0962-01 575 24 24-01 575 24 24-02 575 24 24-03
In stock
- SKU
- CS-HTA102VX
20,95 €
Kuvaus / Husqvarna ruohonleikkurin GSM-GPS / Modul-B yhteensopiva akku 900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Husqvarna ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
More Information
| SKU | CS-HTA102VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164456 |
| Korvaa | 535 0636-01 / 535 0962-01 / 575 24 24-01 / 575 24 24-02 / 575 24 24-03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 50.25 x 30.92 x 6.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review