Huawei V860 Akku 1100 mAh
calcActive())">
Huawei V860 Akku 1100 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: C7600 C5900 U7300 U7310 V830 V860 U5509 U550 C5990 C6000 T5900Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5B2 HB5B2H
In stock
- SKU
- CS-HUV860XL
16,95 €
Kuvaus / Huawei V860 Akku 1100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUV860XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079323 |
| Korvaa | HB5B2, HB5B2H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 44.00 x 38.00 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review