Huawei U8860, Honor Akku 1400 mAh
calcActive())">
Huawei U8860, Honor Akku 1400 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: U8860 Honor M886 Turkcell T30 Activa 4G M920Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5F1H HF5F1H
In stock
- SKU
- CS-HU8860SL
14,95 €
Kuvaus / Huawei U8860, Honor Akku 1400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HU8860SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052890 |
| Korvaa | HB5F1H, HF5F1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 53.80 x 42.30 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review