Huawei Sonic Ascend II, M865 Akku Laajennetulla mustalla takakannella Akku 2200 mAh
calcActive())">
Huawei Sonic Ascend II, M865 Akku Laajennetulla mustalla takakannella Akku 2200 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: Sonic Ascend II M865Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5K1H
In stock
- SKU
- CS-HUM865XL
20,95 €
Kuvaus / Huawei Sonic Ascend II, M865 Akku Laajennetulla mustalla takakannella Akku 2200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUM865XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052968 |
| Korvaa | HB5K1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 49.70 x 44.69 x 10.25mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review