Huawei S8600 Akku 2000 mAh
calcActive())">
Huawei S8600 Akku 2000 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: Huawei S8600Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB4M1
In stock
- SKU
- CS-HUS860SL
25,95 €
Kuvaus / Huawei S8600 Akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUS860SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072812 |
| Korvaa | HB4M1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 62.10 x 52.90 x 4.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review