Huawei puhelimen Nova Y70 / MGA-LX3 yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
Huawei puhelimen Nova Y70 / MGA-LX3 yhteensopiva akku 5900mAh
Huawei puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitNova Y70 MGA-LX3 MGA-LX9 MGA-LX9N Nova Y70+ Nova Y70 Plus MGA-AL00Korvattavat Huawei puhelimen alkuperäisakutHB536896EFW
In stock
- SKU
- CS-HUY700SL
20,95 €
Kuvaus / Huawei puhelimen Nova Y70 / MGA-LX3 yhteensopiva akku 5900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-HUY700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200727 |
| Korvaa | HB536896EFW |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 22.83Wh |
| Mitat | 92.70 x 66.50 x 4.90mm |
Stocks
Write Your Own Review