Huawei Nova 2 akku 2950 mAh
calcActive())">
Huawei Nova 2 akku 2950 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Nova 2 Nova 2 Dual SIM PIC-AL00 PIC-TL00Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB366179ECW
In stock
- SKU
- CS-HUN200XL
21,95 €
19,95 €
Kuvaus / Huawei Nova 2 akku 2950 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUN200XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128328 |
| Korvaa | HB366179ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 11.36Wh |
| Mitat | 79.00 x 61.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review