Huawei Mate 9 Pro Akku 4000 mAh
calcActive())">
Huawei Mate 9 Pro Akku 4000 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: Ascend Mate 9 Pro LON-AL00 LON-L29 Mate 9 Porsche Design Mate 9 Porsche Design Dual SIM Mate 9 Pro Dual SIMTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB446688ECW
In stock
- SKU
- CS-HUM910XL
17,95 €
Kuvaus / Huawei Mate 9 Pro Akku 4000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUM910XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126409 |
| Korvaa | HB446688ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.28Wh |
| Mitat | 88.45 x 66.14 x 3.86mm |
| Jännite | 3,82 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review