Huawei langattoman puhelimen ETS5623 / F202 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Huawei langattoman puhelimen ETS5623 / F202 yhteensopiva akku 1800mAh
Huawei langattoman puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitETS5623 F202 F316 F317 F501 F516 F530 FP515HKorvattavat Huawei langattoman puhelimen alkuperäisakutHBL5AF HBMAAF
In stock
- SKU
- CS-HUF530CL
18,95 €
Kuvaus / Huawei langattoman puhelimen ETS5623 / F202 yhteensopiva akku 1800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei langattoman puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-HUF530CL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164388 |
| Korvaa | HBMAAF / HBL5AF |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 52.56 x 33.35 x 10.16mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review