Huawei kannettavan tietokoneen MateBook D 2018 / MateBook D 53010BAJ yhteensopiva akku 3700mAh
calcActive())">
Huawei kannettavan tietokoneen MateBook D 2018 / MateBook D 53010BAJ yhteensopiva akku 3700mAh
Huawei kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMateBook D 2018 MateBook D 53010BAJ PL-W19 PL-W09 PL-W29 MRC-W60 MRC-W50 MRC-W70 MRC-W00Korvattavat Huawei kannettavan tietokoneen alkuperäisakutHB46K497ECW
In stock
- SKU
- CS-HUW190NB
69,95 €
Kuvaus / Huawei kannettavan tietokoneen MateBook D 2018 / MateBook D 53010BAJ yhteensopiva akku 3700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
More Information
| SKU | CS-HUW190NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196693 |
| Korvaa | HB46K497ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 42.18Wh |
| Mitat | 221.50 x 112.80 x 4.10mm |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review