Huawei Honor Note 8 akku 4500 mAh
calcActive())">
Huawei Honor Note 8 akku 4500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
EDI-AL10 EDI-DL00 Honor Note 8 Honor Note 8 Premium Honor Note 8 Standard EditionTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut: HB3872A5ECW +
In stock
- SKU
- CS-HUN800SL
26,95 €
Kuvaus / Huawei Honor Note 8 akku 4500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUN800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122289 |
| Korvaa | HB3872A5ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 17.19Wh |
| Mitat | 103.40 x 71.10 x 3.50 mm |
| Jännite | 3,82 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review