Huawei Honor 9 / P10 akku 3200 mAh
calcActive())">
Huawei Honor 9 / P10 akku 3200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Honor 9 P10 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB386280ECW
In stock
- SKU
- CS-HUP110SL
23,95 €
Kuvaus / Huawei Honor 9 / P10 akku 3200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUP110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124641 |
| Korvaa | HB386280ECW / HB386280EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.22Wh |
| Mitat | 79.00 x 60.80 x 4.00mm |
| Jännite | 3,82 V |
Stocks
Write Your Own Review