Huawei G7300 Akku 1300 mAh
calcActive())">
Huawei G7300 Akku 1300 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: G7300Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HBG7300
In stock
- SKU
- CS-HUG730SL
15,95 €
Kuvaus / Huawei G7300 Akku 1300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUG730SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059677 |
| Korvaa | HBG7300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 53.78 x 43.63 x 5.34mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review