Huawei G6610, G6610v, Para Claro Akku 1000 mAh
calcActive())">
Huawei G6610, G6610v, Para Claro Akku 1000 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: G6610 G6610v Para ClaroTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB4G1
In stock
- SKU
- CS-HUG610SL
14,95 €
Kuvaus / Huawei G6610, G6610v, Para Claro Akku 1000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUG610SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128061502 |
| Korvaa | HB4G1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 57.40 x 42.60 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review