Huawei G2201, C3100 Akku 550 mAh
calcActive())">
Huawei G2201, C3100 Akku 550 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: G2201 C3100Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5E1
In stock
- SKU
- CS-HUG310SL
15,95 €
Kuvaus / Huawei G2201, C3100 Akku 550 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUG310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056058 |
| Korvaa | HB5E1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 550mAh / 2.04Wh |
| Mitat | 39.58 x 33.54 x 5.11mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review