Huawei F202, F316, F317 akku 700mAh
calcActive())">
Huawei F202, F316, F317 akku 700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei kotipuhelimen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HUF316CL
17,95 €
Kuvaus / Huawei F202, F316, F317 akku 700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-HUF316CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112549 |
| Korvaa | HNBAAA600-31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 45.15 x 31.25 x 11.43mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review