Huawei ELE-AL00, ELE-AL10, ELE-L09 akku 3550mAh
calcActive())">
Huawei ELE-AL00, ELE-AL10, ELE-L09 akku 3550mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HUP300SL
25,95 €
Kuvaus / Huawei ELE-AL00, ELE-AL10, ELE-L09 akku 3550mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-HUP300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148227 |
| Korvaa | HB436380ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3550mAh / 13.67Wh |
| Mitat | 78.72 x 61.70 x 4.32mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review