Huawei DATA06, DATA08, E587 4G Hotspot mokkulan Akku
calcActive())">
Huawei DATA06, DATA08, E587 4G Hotspot mokkulan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei mokkuloiden kanssa:
DATA06 DATA08 E587 4GTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei mokkuloiden alkuperäisakut:HB5A5P2 HWD06UAA
In stock
- SKU
- CS-HUE587SL
20,95 €
Kuvaus / Huawei DATA06, DATA08, E587 4G Hotspot mokkulan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUE587SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062646 |
| Mitat | 53.90 x 35.70 x 11.00mm |
| Korvaa | BTR5072B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review