Huawei C6300 Akku 1050 mAh
calcActive())">
Huawei C6300 Akku 1050 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: C6300Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5A3 HB5A3L
In stock
- SKU
- CS-HUC630SL
14,95 €
Kuvaus / Huawei C6300 Akku 1050 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUC630SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059486 |
| Korvaa | W11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 52.00 x 32.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review