Huawei C5600 Akku 900 mAh
calcActive())">
Huawei C5600 Akku 900 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: C5600 C5110 C5700 C5710 C5720Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5D1
In stock
- SKU
- CS-HUC560SL
14,95 €
Kuvaus / Huawei C5600 Akku 900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUC560SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039945 |
| Korvaa | HB5D1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 43.77 x 36.06 x 5.62mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review