Huawei Ascend Y6, Honor 4A, Honor 4A Dual SIM akku 2580 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend Y6, Honor 4A, Honor 4A Dual SIM akku 2580 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend Y6 Honor 4A Ascend Y5 2 Honor 4A Dual SIMTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB4342A1RBC
In stock
- SKU
- CS-HUR410SL
17,95 €
Kuvaus / Huawei Ascend Y6, Honor 4A, Honor 4A Dual SIM akku 2580 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUR410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109174 |
| Korvaa | HB4342A1RBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2580mAh / 9.8Wh |
| Mitat | 100.54 x 42.02 x 4.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review