Huawei Ascend P1 LTE Akku 2050 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend P1 LTE Akku 2050 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: U8832 U8832D U8520 Ascend G500D Panama Ascend G600 Ascend P1 LTE 201HW U8836D ShineTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5R1 HB5R1H
In stock
- SKU
- CS-HU8832HL
20,95 €
Kuvaus / Huawei Ascend P1 LTE Akku 2050 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HU8832HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063957 |
| Korvaa | HB5R1 / HB5R1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 2050mAh / 7.59Wh |
| Mitat | 56.50 x 55.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review